Aktualności21 kw. 11

Nawet się nie spostrzegliśmy, gdy podatnik awansował z rangi petenta do miana klienta. Podatki – chcąc nie chcąc – musimy płacić, ale coraz częściej możemy poczuć, że sami decydujemy komu przypadnie część obowiązkowej daniny fiskusa. Klientów-podatników jest prawie 25 mln. Nic więc dziwnego, że walka o nas nabiera rumieńców, zwłaszcza w gorącym okresie rocznych rozliczeń. .. continue reading ..


Filed under: Aktualności

Trackback Uri


30 mar 11

Posiadasz sklep? Chcesz umożliwić dokonywanie płatności kartą? Dzisiaj nie ma z tym większego problemu, ale musisz liczyć się, że będziesz płacić 1,5 procent wartości przeprowadzanej transakcji. To niewątpliwie najdrożej w całej Unii Europejskiej. .. continue reading ..


Filed under: Aktualności

Trackback Uri


28 mar 11

Handlarzy spotkać można nie tylko w wielu tradycyjnych miejscach przeznaczonych do handlu, jak targowiska, bazary i hipermarkety, gdzie obowiązuje podatek w postaci opłaty handlowej – ale również w przejściach podziemnych, przy mostach, placach ratuszowych, na chodnikach, przystankach i w wielu innych nietypowych miejscach. Czy owe nietypowe miejsca można uznać za targowisko, a co za tym idzie – czy handlując w tych miejscach trzeba zapłacić opłatę targową? .. continue reading ..


Filed under: Aktualności

Trackback Uri


28 mar 11

Z badań przeprowadzonych przez CBOS (Centrum Badania Opinii Społecznej) jasno wynika, że coraz mniej naszych rodaków popiera przejście na wspólną walutę europejską. Już mniej niż co trzeci ankietowany (32% – stan na marzec 2011) odpowiedział, że chciałby  wejścia Polski do strefy euro – o 9 punktów proc. mniej niż w zeszłym roku. .. continue reading ..


Filed under: Aktualności

Trackback Uri
x
Sekrety zarabiania w sieci

Poznaj:
"9 Największych Bzdur
nt. Zarabiania w Internecie"

Przekonaj się jak naprawdę wygląda zarabianie w Internecie
i czego należy się wystrzegać.

Zgadzam się z Polityką Prywatności
[zamknij okno]